Efekty pracy z trenerem personalnym

Zapraszam do tego, by zapoznać się z efektami pracy z moimi podopiecznymi. Poniższe przykłady obrazują w jaki sposób trening z trenerem osobistym wpływa na ich codzienne życie.


Przykłady

Malgosia trening z trenerem personalnym w Poznaniu

Małgosia

Nasza współpraca zaczęła się już 4 lata temu, gdy Małgosia była raczej mało aktywną kobietą w kwiecie wieku. Na początku były to 2 treningi w tygodniu z umiarkowana intensywnością oraz nieregularny odżywianiem. Obecnie poza pozytywnym efektem ubocznym związanym ze znacznym wymodelowaniem sylwetki, Małgosia ma na swoim koncie:

  • -start w półmaratonie
  • -start duathlonie (w tym roku powtórka)
  • -starty w biegach na 5km
  • -aktywne wakacje trekkingowe jak i rowerowe na dużych dystansach oraz wysokościach
  • -najmniejszą ilość odwołań naszych treningów, szczególnie tych związanych z chorobami ;)

Konrad - trening z trenerem personalnym w Poznaniu

Konrad

Z moim mistrzem trenuję już ponad roku. Dzięki swojej świetnej dyscyplinie i ciężkim treningom udało nam się uzyskać jego najlepszą pozycję w rankingu squasha w Polsce-4.

Obecnie Konrad wrócił do rozgrywek międzynarodowych PSA, gdzie również planujemy systematyczny podbój rankingu. Konrad na co dzień sam jest trenerem Squasha w pobliskim Klubie Malta Squash, gdzie wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas naszych spotkań. Poza efektami sportowymi, mocno wzrosła jego świadomość około treningowa, czyli wiedza na temat prawidłowego przygotowania do wysiłku, odpowiedniej regeneracja oraz odżywiania.


Agnieszka - trening z trenerem personalnym w Poznaniu

Agnieszka

W momencie, gdy się poznaliśmy Aga była mocno spiętą osobą, która postanowiła włączyć aktywność fizyczną do swojego siedzącego/stresującego trybu życia. Na dzień dzisiejszy po 3 latach współpracy Agnieszka ma dużo więcej "kilometrów w nogach" ode mnie, zaliczone starty w półmaratonach, maratonach oraz ultramaratonach za równo asfaltowych, crossowych jak i górskich. trener personalny

Na co dzień prowadzi swoją grupę biegową oraz wspólny biznes z mężem, w którym dzięki regularnym treningom lepiej radzi sobie ze stresem.


Poza powyżej opisanymi szczegółowo przykładami, każdy z moich podopiecznych osiąga swoje sukcesy.

Dla Macieja (40 lat) jest to wyśrubowanie życiówki w półmaratonie i możliwość dotrzymania kroku swojemu synowi. Obecnie szlifujemy formę przed startem w biegu z przeszkodami. Jego żona Aga poza utrzymaniem sylwetki i formy w dobrym stanie pracuje nad cierpliwością do chłopaków. trener personalny

Asia i Ala jako matka z córką mają możliwość wzajemnie mobilizowania podczas treningu oraz dodatkowego czasu spędzonego razem.

Krzysiek programista/squaszysta ma okazję przygotowania swojego ciała do swojego zmiennego trybu życia (z siedzącej pracy na dynamiczny trening na korcie).

Michał - mistrz logistyki, który każdego dnia leczy swoich pacjentów w wielu różnych miejscach znajduje czas na 3 treningi w tygodniu.
W międzyczasie startował w półmaratonie, uciekał przed autem z Adamem Małyszem w biegu Wings For Life. Obecnie podobnie jak Maciej przygotowuje się do biegu z przeszkodami.


Jak i wiele, wiele, innych osób z którymi współpracowałem/współpracuje, których nie sposób tu wymienić i którym dziękuję za nowe doświadczenia! trener personalny

Zapraszam do wspólnej pracy nad Twoją sylwetką i zdrowiem.

Karol Bodak | 61-028 Poznań | ul. Termalna 1 | Tel. +48 796 968 816 | trener@karolbodak.pl